World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz 1.1.0

Dostań bzika na punkcie czołgów w świetnej grze wojennej typu MMO

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie to uczucie pokierować czołgiem? World of Tanks Blitz pozwoli Ci poprowadzić prawdziwy czołg i nauczy, jak go wykorzystać, aby zniszczyć wszelkich przeciwników. O ich liczbę nie musisz się martwić. Tryb multiplayer o to zadba.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze zaprojektowane pola bitwy
  • Możliwość zmiany klasycznego sterowania
  • Wiele czołgów do odblokowania
  • Elementy strategiczne

Wady

  • Mało trybów gry
  • Rozczarowująca grafika

Bardzo dobry
8

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie to uczucie pokierować czołgiem? World of Tanks Blitz pozwoli Ci poprowadzić prawdziwy czołg i nauczy, jak go wykorzystać, aby zniszczyć wszelkich przeciwników. O ich liczbę nie musisz się martwić. Tryb multiplayer o to zadba.

Ogromna ilość czołgów

World of Tanks Blitz to smartfonowe odwzorowanie popularnej gry wojennej World of Tanks dla PC. Jest to typ gry komputerowej rozgrywanej przez wiele osób przez Internet (MMO). Gracze współpracują ze sobą, aby pokonać przeciwną drużynę. W World of Tanks Blitz jest kilka celów do osiągnięcia – może to być przejęcie bazy czy zniszczenie odpowiedniej liczby wrogów. W grę nie zagramy bez połączenia z Internetem, dlatego moim zdaniem przydałoby się więcej trybów w rozgrywce multiplayer.

W World of Tanks Blitz znajdziemy ponad 90 różnych czołgów, w tym najważniejsze ciężkie pojazdy z USA, Niemiec i Związku Radzieckiego. Rozgrywkę zaczynasz z trzema podstawowymi czołgami. W miarę upływu gry możesz odblokowywać kolejne pojazdy i je udoskonalać wraz ze swoimi postępami. Niestety nie jest możliwe przenoszenie zdobytych czołgów do wersji dla PC, gdyż World of Tanks Blitz to zupełnie osobna gra.

Poruszanie się po polu bitwy czy rozstrzeliwanie przeciwników to naprawdę świetna zabawa, ale World of Tanks Blitz posiada również aspekty strategiczne. Znajdziemy tu bogactwo najróżniejszych możliwości, takich jak szkolenia członków załogi, modernizacja posiadanego pojazdu czy zarządzanie posiadanymi zasobami.

World of Tanks Blitz jest darmową grą, która nie przywiązuje gracza do dbania o poziom pasków energii, paliwa czy innych elementów, bez zakupu których rozgrywka nie ma sensu. Można zatem spokojnie grać bez przymusu pozyskiwania czegoś w aplikacji. Jednakże są pewne elementy, które możesz zakupić w celu zwiększenia Twoich szans na polu bitwy. Decyzja o tym, jak chcesz grać, zależy tylko od Ciebie.

Przejmij kontrolę

World of Tanks Blitz posiada bardzo wygodny system sterowania. Domyślna konfiguracja poruszania się pokazana jest na ekranie, tak jak i możliwość zmiany kamery. Są tam przyciski do szybkiego strzelania oraz do wejścia w tryb snajperski (np. powiększając cel). Jeśli będziesz w ruchu, pojazd sam namierzy przewidywany obiekt, aby łatwiej było go nam zniszczyć.

Jeśli domyślne sterowanie nie przypadło Ci do gustu, nie musisz się martwić. Gra posiada wiele opcji własnej konfiguracji.

Grafika Cię nie powali

Grafika w World of Tanks Blitz nie jest powalająca, a poziom detali nie jest tak dobry jak u bezpośredniego rywala, czyli Battle Supremacy. Mimo wszystko World of Tanks Blitz nie wygląda to wszystko aż tak źle. Zmniejszona liczba klatek sprzyja grze na małym ekranie i płynności animacji oraz wpływa na brak lagów.

Solidny czołg, solidna gra

World of Tanks Blitz to z pewnością gra, która przyspieszy bicie Waszych serc i podniesie poziom adrenaliny. Jednak mogłaby być jeszcze lepsza, gdyby zapewniono więcej trybów gry.

World of Tanks Blitz

Download

World of Tanks Blitz 1.1.0

Opinie użytkowników o World of Tanks Blitz